II Niedziela Adwentu
10 grudzień 2017 r.

Dzisiaj serdecznie zapraszamy na tradycyjny „Wieczór zawierzenia-Totus Tuus Maryjo”. Nasze spotkanie rozpoczniemy mszą św. o godz.18.00, natomiast bezpośrednio po mszy w modlitwie różańca fatimskiego będziemy powierzać Niepokalanemu Sercu Maryi wszystkie nasze intencje, które nosimy w swoich sercach.

Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Natomiast dla dorosłych i chętnych tradycyjne roraty o godz. 6.30.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na renowację elewacji naszego kościoła.

Panie z zespołu charytatywnego przy wyjściu z kościoła rozprowadzają świece na wigilijny stół oraz poświęcone opłatki. Nabywając taką świecę, wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom organizowane przez Caritas. Natomiast ofiary złożone za opłatki zostaną przeznaczone na renowację elewacji naszego kościoła.

Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w przyszły czwartek 21 grudnia. Postarajmy się tak zaplanować swoje przedświąteczne zajęcia, aby każdy z domowników miał czas również na przygotowanie swojego serca do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Chełmku zaprasza osoby starsze, samotne z terenu gminy na spotkanie wigilijne organizowane w dniu 19.12.2017 r. o godz.13.00 w Remizie Strażackiej w Chełmku. Osoby zainteresowane mogą zgłosić swój udział osobiście lub telefonicznie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Chełmku.