OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia dziś o godz. 17.30.

2. Składka na cele inwestycyjne z ubiegłej niedzieli wyniosła 3.785 zł i 10 £. Bóg zapłać.

3. Trwają uroczystości odpustowe ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanktuarium w Krakowie – Mogile.
Pielgrzymka z naszej parafii w piątek 21.09.2018r. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Wyjazd o godz. 7.30.

4. Podziękowania dla parafian, którzy odnowili Krzyż Misyjny i ławki przy nim.
Podziękowania dla osoby, która zajęła się parafialną stroną internetową

5. Spotkanie w kościele członków Żywego Różańca i Straży Honorowej NSPJ w czwartek 20.08.2018r. Rozpoczęcie spotkania Mszą Św. o godz. 18.00.

6. Ks. Rafał zaprasza na indywidualne spotkania rodziców uczniów klas VIII i klasy III gimnazjum. Zapisy na spotkania w zakrystii po Mszy Świętej. Spotkaniem, rodzic zgłasza swoje dziecko na ostatni rok przygotowania do bierzmowania.

7. Zachęcamy do udziału w kursie Alfa. Szczegóły na plakacie.

8. Od października kancelaria parafialna będzie czynna: we wtorek 8.00 – 9.00 oraz 16.00 – 17.00, czwartek 16.00 – 17.00, sobota 8.00 – 9.00.
Nie będzie kancelaria czynna w czwartek rano.

9. Sakrament chrztu świętego będzie udzielany, w czasie Mszy Św., w drugą niedzielę miesiąca.

10. W kalendarzu liturgicznym:

wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
czwartek – świętych męczenników Andrzeja Kim, kapłana i towarzyszy;
piątek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;
sobota – bł. Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy;

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12. Życzenia obfitości Bożych łask przekazujemy solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia.