VI Niedziela Wielkanocna
21 maj 2017 r.

Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 17.30. W tygodniu majówki po wieczornej mszy świętej.
Pragniemy serdecznie podziękować za ofiary na renowację elewacji naszego kościoła złożone w ubiegłą niedzielę w wysokości 2165zł. Bóg zapłać!

Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii Św. Rodzice uczniów klas trzecich jako dar ołtarza ofiarowali do naszej świątyni trybularz, haftowaną narzutę na klęcznik oraz 2 sztuki lektorium fotograficzne z dziećmi komunijnymi. W imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej serdecznie dziękujemy-Bóg zapłać!

Natomiast w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 uczniowie klas IV będą przeżywać rocznicę swojej I Komunii św. Okazja do spowiedzi przed tą uroczystością w piątek o godz. 17.00.